Kelio užtvarai EN

Tiekiame ir montuojame kelio užtvarus, kuriuos galima naudoti siekiant kontroliuoti transporto judėjimą ar užtverti važiuojamąją dalį tiek privačiuose keliuose, tiek pramoniniuose ar visuomeniniuose objektuose.  Dauguma pakeliamų kelio užtvarų skirti intensyviam naudojimui, o tai paranku esant dideliems transporto srautams. Naudoti pakeliamus kelio užtvarus galima 1– 12 metrų pločio pravažiavimams.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius galime pasiūlyti įvairių tipų automatinius kelio užtvarus. Prekiaujame žinomų Vakarų firmų „Moovi“, BGV, „Michelangelo“ gaminiais, kurių kelio užtvarai pasižymi šiomis savybėmis:

Priedai kelio užvarams Siekiant, kad kelio užtvarai būtų kuo patogesni naudoti ir patikimai saugotų teritoriją, visi kelio užtvarai gali būti komplektuojami su įvairiais priedais, pvz., apsauginiais fotodavikliais, distancinio valdymo pulteliais, kodinėmis spynomis ir pan.
Parkavimo barjeras Tais atvejais, kai nėra galimybės kieme ar aikštelėje įrengti kelio užtvaro ar vartų, siūlome naudoti parkavimo barjerus, kurie nekrenta į akis, bet puikiai atlieka savo funkciją.
CAMA fotodavikliai en

CAMA fotodavikliai en

Kaina: 55,00 Eur

Atveriamų vartų automatika en