• Metalo konstrukcijos

  • Metalo konstrukcijos

  • Metalo konstrukcijos

  • Metalo konstrukcijos

AMBICIJOS
„Vartų fabrikas“ yra patikima, ambicinga ir veržli metalo konstrukcijų gamybos įmonė, visada siekianti savo klientams pateikti protingus sprendimus ir kokybiškai įgyvendinti parengtus projektus. Įmonės specializacija nestandartinių metalo konstrukcijų ir produktų gamyba. Siūlome patikimas, aukštos kokybės metalo apdirbimo paslaugas.

PATIRTIS
Per daugiau nei 15 metų įmonė įgyvendino šimtus skirtingo sudėtingumo projektų – nuo moderniausių architektūrinių aplinkos detalių iki kūrybiškiausių visuomeniniai paskirčiai pritaikytų gaminių ir objektų. Mūsų tikslas įgyti nuolat didėjantį užsakovų ir partnerių pasitikėjimą, būti optimaliai klientų poreikius tenkinančia paslaugų ir gamybos įmone, greitai ir lanksčiai reaguoti į besikeičiančią rinką, teikti novatoriškas bei kokybiškas paslaugas, reikalingas sėkmingai tolimesniai verslo plėtrai.

VEIKLOS SRITYS

Lengvos statybinės metalo konstrukcijos (kolonos, sijos, slenksčių kampuočiai, rėmai, montavimo detalės, perdangų sijos, kita)

Serijinė detalių gamyba, padangimas antikorozinėmis medžiagomis (šratavimas, miltelinis dažymas, cinkavimas)

Turima metalo apdirbimo įranga ir žmogiškieji resursai leidžia apsiimti ir įgyvendinti didelės apimties metalinių detalių gamybos užsakymus.

Baldų metalinės konstrukcijos ir detalės

Plėsdami savo gamybos apimtis ir didindami paslaugų asortimentą toliau plečiame metalo produktų gamybą ir jau keletą metų baldų gamybos įmonėms gaminame įvairias nestandartines baldų metalines dalis, rėmus, karkasus. Metalo gaminius dengiame įvairiomis antikorozinėmis apsaugos dangomis, tokiomis kaip: gruntavimas, miltelinis dažymas, karštas ir galvaninis cinkavimas. Įmonės besinaudojančios UAB „Vartų fabrikas“ paslaugomis gali pasiekti greitesnius galutinio produkto gamybos, surinkimo terminus ir žemesnę prekių kainą, o tai savo ruožtu leidžia padidinti gamybos apimtis ir darbo našumą.

Vamzdinių profilių ir lakštų valcavimas

Turima metalo profilių formavimo įranga leidžia užsakovams teikti metalo lakštų ir vamzdinių profilių valcavimo paslaugas.

Stelažai ir prekybinė įranga

Gaminame specializuotą prekybinę įranga, stelažus, priekasius, lentynas naudojamas prekybos centruose, sandeliuose ir kitose prekybos paskirties objektuose.

Laiptasijos, laiptai