Krovimo technika

Krovimo technika

Diegiame kompleksinius sprendimus efektyviems krovos darbams vykdyti. Tiekiame profesionalias konsultacijas, kovimo rampų, rampų dokų (namelių) projektavimo, gamybos ir montavimo paslaugas. Esame įgyvendinę ne vieną žinomą logistikos sandėlių krovimo terminalų gamybos ir montavimo projektą įvairiuose Lietuvos miestuose.

Krovimo nameliai – rampos Krovimo nameliai – rampos

Krovimo nameliai – rampos

Krovimo nameliai – rampos įrengiami sandėlio išorinėje pusėje prie pastato, taip optimaliai išnaudojant visą sanėlio vidaus plotą. Tai geras sprendimais, kai vidaus patalpose nėra galimybės įrengti vidinės rampos.

Rampos namuką sudaro metalinė platforma su aukščio išlyginimo aikštele, metalinis sienų apskardintas karkasas ir stogo konstrukcija, dengta profiliuota skarda.

Krovimo nameliai gaminami 90° kampu statmenai sandėlio pastatui arba smailiu 45° kampu, taip taupant privažiavimo plotą sandėlio kiemo teritorijoje išsikrovimui arba pakrovimui.

Aukščio išlyginimo aikštelės Aukščio išlyginimo aikštelės

Aukščio išlyginimo aikštelės

Hormann aukščio išlyginimo aikštelės gaminamos su atlenkiama arba išstumiama „teleskopine“ metaline lūpa. Hidraulinė rampos aikštelė skirta kompensuoti aukščių skirtumą tarp priekabos ir sandėlio, rampos, grindų. Tokiu būdu krovinį galima lengvai pakrauti ar iškrauti iš sunkvežimio priekabos.

Tvirta plieninė konstrukcija su deformacijai atsparia platforma lengvai kompensuoja aukščio skirtumą net tada, kai sunkvežimis yra pakrautas netolygiai.  Patikima hidraulika su dviem kėlimo cilindrais ir vienu tiltelio cilindru tinka visoms pakrovimo/iškrovimo situacijoms yra paprasta naudoti ir atitinkanti visus saugumo reikalavimus.

Sandarinimo rankovės

Sandarinimo rankovės

Gaminamiems ir montuojamiems rampų nameliams dažniausiai naudojamos Hormann sandarinimo rankovės, kurios apsaugo kraunamas prekes nuo vėjo, kritulių, taupo energiją ir saugo personalą nuo peršalimo. Hormann vartų sandariklis puikiai prisitaiko prie vilkikų matmenų ir  lengvai pritaikomas gaminamiems krovimo nameliams. Gumuoti brezentai sumontuoti ant cinkuoto rėmo, sudaro standžią plyšimams atsparią konstrukciją. Brezentai ir rėmų dalys gaminami kaip atskiri elementai todėl juos nesudėtinga montuoti.

Krovimo technika – rampos, namelių dokai