Laiptai

KONCEPCIJA

Laiptais naudojamės kasdien, tad kodėl jų nepadaryti vizualiai patraukliais ir nepaversti jų stilingu erdvės akcentu. Pajungdami savo pagrindines žinias, kūrybiškumą, vertybes ir meistriškumą „Vartų fabrikas“ žengia tolyn nuo ten kur kiti sustoja. Kartu mes atsižvelgiame į tai, kas praktiška, bet nepriimame to kaip apribojimo. Mums svarbu kuriant koncepcijas ir gaminant laiptus ar kitus gaminius šiuolaikiškas dizainas, žaismingi ir praktiški sprendimai, užtikrinant, kad kiekviena laiptinė ir erdvė būtų pritaikyti taip, kad atitiktų kiekvieno unikalius poreikius. Galimybės yra beveik neribotos, nesvarbu ar pasirinksite individualų dizainą ar standartinį produktą, kuriuos kuria ir gamina „Vartų fabrikas“.

MATAVIMAS Profesionalūs vadybininkai, atvykę į objektą tiksliai išsimatuos, patars bei suteiks pagrindinę informaciją. Matavimo darbai ir konsultacijos-nemokami.
PROJEKTAVIMAS Profesionalūs technologai, pasitelkę naujausias programas, suprojektuos ir suras tinkamiausią sprendimą Jūsų laiptams. Nubraižys ir pateiks nestandartinių gaminių vizualizacijas, brėžinius.
GAMYBA Laiptus gaminame pasitelkę naujausias technologijas. Gamyboje yra naudojami penkių ašių CNC centrai- robotai. Kvalifikuoti darbuotojai, modernios medienos apdirbimo technologijos, profesionalūs įrankiai, laiko patikrintos medžiagos – visa tai garantuoja aukščiausią kokybę.
MONTAVIMAS Kvalifikuoti montuotojai greitai ir kokybiškai sumontuos laiptus ar kitą mūsų pagamintą gaminį. Profesionalūs įrankiai ir ilgametė darbuotojų patirtis užtikrina aukštą atliktų darbų kokybę.

Lauko laiptai

Vidiniai laiptai