Metalo konstrukcijos

„Vartų fabrikas“ specializuojasi nestandartinių metalinių konstrukcijų gamyboje. Savo klientams galime pasiūlyti labai platų ir įvairų produktų asortimentą – nuo metalinių sijų ir kitų statybinių konstrukcijų iki metalinių baldų detalių. Nuolatos plečiame savo gamybos apimtis ir nuosekliai didiname paslaugų asortimentą. Turima moderni metalo apdirbimo įranga bei patyrusių profesionalų komanda leidžia sėkmingai įgyvendinti didelės apimties užsakymus. Pasitelkiame pažangiausias metalo apdirbimo technologijas, todėl galime užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę bei didelį darbo našumą. Ilgametę patirtį sukaupusi „Vartų fabriko“ komanda dirba veržliai, kūrybingai ir profesionalai, todėl gali pasiūlyti greitesnius terminus bei konkurencingą gaminių kainą.

VEIKLOS SRITYS

Lengvos statybinės metalo konstrukcijos (kolonos, sijos, slenksčių kampuočiai, rėmai, montavimo detalės, perdangų sijos, kita)

Serijinė detalių gamyba, padangimas antikorozinėmis medžiagomis (šratavimas, miltelinis dažymas, cinkavimas)

Turima metalo apdirbimo įranga ir žmogiškieji resursai leidžia apsiimti ir įgyvendinti didelės apimties metalinių detalių gamybos užsakymus.

Baldų metalinės konstrukcijos ir detalės

Plėsdami savo gamybos apimtis ir didindami paslaugų asortimentą toliau plečiame metalo produktų gamybą ir jau keletą metų baldų gamybos įmonėms gaminame įvairias nestandartines baldų metalines dalis, rėmus, karkasus. Metalo gaminius dengiame įvairiomis antikorozinėmis apsaugos dangomis, tokiomis kaip: gruntavimas, miltelinis dažymas, karštas ir galvaninis cinkavimas. Įmonės besinaudojančios UAB „Vartų fabrikas“ paslaugomis gali pasiekti greitesnius galutinio produkto gamybos, surinkimo terminus ir žemesnę prekių kainą, o tai savo ruožtu leidžia padidinti gamybos apimtis ir darbo našumą.

Vamzdinių profilių ir lakštų valcavimas

Turima metalo profilių formavimo įranga leidžia užsakovams teikti metalo lakštų ir vamzdinių profilių valcavimo paslaugas.

Stelažai ir prekybinė įranga

Gaminame specializuotą prekybinę įranga, stelažus, priekasius, lentynas naudojamas prekybos centruose, sandeliuose ir kitose prekybos paskirties objektuose.

Laiptasijos, laiptai