Atveriami vartai

Atveriamų vartų privalumai:

  • Lengvai pritaikomi
  • Patogūs naudoti
  • Paprastas aptarnavimas
  • Priimtina kaina

Varstomi vartai yra klasikinis vartų modelis, kurių svarbiausios savybės yra konstrukcijų ir mechanizmų paprastumas. Atveriamų vartų pagrindinė konstrukcinė dalis yra stačiakampis rėmas su vyriais. Atveriami vartai gali būti būti atidaromi į išorę arba į vidų – priklausimai nuo poreikio. Šio tipo vartai gali būti valdomi automatiškai ir rankiniu būdu.

Kodėl verta rinktis atveriamus kiemo vartus?

Labai platus pritaikymo spektras:nuo privataus namo iki visuomeninių ir pramoninių objektų.

Patogūs naudoti – atsiveria į norimą pusę. Atveriami vartai gali būti automatiniai, valdomi per atstumą, tuomet vartų varčias galima sustabdyti bet kurioje pozicijoje norint įleisti žmones. Įrengus automatinės vartų pavaras, vartai gali būti valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, telefonu ar namuose įrengtu mygtuku.

Nesudėtingas aptarnavimas remontas ir priežiūra.

Įvairios apdailos galimybės. Atveriami vartai ir juose įmontuoti praėjimo varteliai gali būti pagaminti iš medžio ar metalo, gali būti vientisi ar kaltiniai. Galimi patys įvairiausi kalvystės elementai – lieti ar rankų darbo. Klientui pageidaujant, vartų rėmas ir metalinės konstrukcijos gali būti cinkuojamos arba dažomos milteliniu ar paprastuoju būdu.

Priimtina kaina. Atveriamų kiemo vartų kaina, palyginti su stumdomų, gali būti mažesnė iki 30 proc.